Akce & Eventy

Dáme vaší akci nový rozměr. Propojíme event, fanoušky a sociální sítě.

Aktivace značky na akcích

Aktivujeme účastníky akcí a eventů díky sociálním sítím a led obrazovkám v reálném čase. Z návštěvníků akce uděláme ambassadory a nositele vaší značky. Zvýšíme dosah vašeho sdělení. Vidět se na obrazovce a být v přímé interakci s vaší značkou publikum láká.

Technické řešení

Navrhneme řešení včetně dodání techniky, hostesek, produkční práce. Jsme dodavatelem softwaru Enplug, který používáme k oživení projekce na akcích. Správa veškerého promítaného obsahu je jednoduchá a poskytuje zpětnou vazbu formou reportu. Rozdávejte svým zákazníkům radost.


Díky mobilním zařízením se vaše značka šíří mezi uživateli o 50% rychleji

Fotky z mobilu do ruky a hned

Umožňujeme účastníkům vzít si své zážitky z akce rovnou domů. Používáme nástroj Instapták, který zajistí ze sociální sítě Instagram okamžitý tisk fotografií. Vzniknou tak jedinečné fotky z akce s potiskem vaší značky a reklamním sdělením.

Nastavení

Navrhneme vhodné řešení včetně dodání techniky, hostesek a produkce.

Pojďte se s námi potkat a doladíme podrobnosti!

Reporting

Z každé akce dodáváme zákazníkovi vyhodnocení a číselný report o interakci mezi uživatelem a značkou. Dozvíte se celkový počet uživatelů, počet příspěvků, konkrétní příspěvky, dosah, počet zobrazení – impresí.


  • Zviditelnění značky 100%
  • Aktivace značky na akcích a eventech 98%
  • Zmínky o značce na sociálních sítí 65%
  • Interakce s účastníky a oživení akce 60%
  • Propojení online a offline marketingových aktivit 50%

Výsledky spolupráce s The Media jsou skvělé

Jsme tu od toho, abyste byli nepřehlédnutelní a zájem o vaši značku rostl. Pomůžeme vám s nastavením kampaně, která zaručeně funguje. Využíváme k tomu sociální sítě a display reklamu, kterou promítáme tam, kde to je nejvíce vidět.


Těmto klientům jsme oživili akci